Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní soustředění - Jiskra Otrokovice 2015

10. 5. 2015

Ve dnech 8. až 10. května 2015 jsme opět na stadionu TJ Jiskra v Otrokovicích uspořádali soustředění našich mladých hasičů, kterého se zúčastnilo celkem 22 žáků, v doprovodu vedoucích: Forbelská Jana, Hanáček Lubomír a Zelík Tomáš, s pomocnými pohůnky J Adamem Radkem a Zelíkem Milanem.

Soustředění bylo zaměřeno na přípravu na jarní kolo hry Plamen, které se konalo na stejném stadionu následující týden. Tentokrát nebyly snídaně a večeře v naší režii, zařízeny jsme měli pouze obědy v restauraci U Zvona a spaní bylo tzv. domečkové. Ráno jsme vyráželi v 08:30 a vraceli se v 18:00 hodin. Z důvodu soustředění se žáci nemohli zúčastnit pohárové soutěže na Žlutavech. Převoz překážek zajistil Miroslav Vrzala ml., za uvolnění stadionu děkujeme sponzoru Janu Pechovi.