Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní soustředění mladých hasičů - Pohořelice

12. 5. 2013

     Od sobotního rána 11.5.2013 do něděleního odpoledne 12.5.2013 proběhlo jarní soustředění mladých hasičů, které bylo na tento víken přesunuto již z předchozího týdne -  a to kvůli špatnému počasí. Počasí však nepřálo ani v tomto náhradním termínu a doslova celé soustředění propršelo. Jelikož nebylo možné venku trénovat ani chvilku, většinu času jsme strávili v místním sále, kde byly však možnosti provádění jednolivých disciplín značně omezené. Jídelnu jsme si udělali v garáži zbrojnice, spalo se v zasedací místnosti. Snídaně a svačinky jsme měli vlastní, obědy byly zajištěny dovozem z Holešova, na sobotní večeři jsme měli mít táborák, ale protože pořád pršelo, nakonec jsme je v garáži osmažili.

     V sobotu odpoledne proběhla ve Žlutavech pohárová soutěž, které se zúčastnila i tři družstva našich mladých hasičů. Bližší info k soutěži. 

 

Náhledy fotografií ze složky Jarní soustředění Pohořelice