Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárová soutěž - Bohuslavice 2015

1. 5. 2015

Dne 1.5.2015 se v Bohuslavicích u Zlína konala soutěž požárních družstev mladých hasičů, příznačně pojmenovaná jako Prvomájový pohár. Soutěžilo se ve dvou disciplínách – štafeta dvojic a požární útok. Byla to letos první soutěž našich žáků s vodou.

 

Starším žákům se ve štafetě vůbec nezadařilo - k času 1,08,71 minuty nasbírali 10 trestných vteřin, což znamenalo sedmé místo v této disciplíně a toto se jim nepodařilo dohnat ani třetím nejlepším požárním útokem s časem 18,76 vteřiny. Umístili se na 5. místě z celkových devíti družstev. 

 

Za to mladší žáci, kterým se na zimních uzlovacích soutěžích až tolik nedařilo, jakoby si chtěli předchozí pochmurné výsledky vynahradit a svými výkony dosáhli hned na prvních závodech nejcennější příčky a letní sezónu tak zahájili nejlépe, jak mohli – gratulujeme. Čas štafety: 1,12,97 minuty (bez trestných vteřin), čas útoku 26,38 vteřiny, z celkových šesti družstev.