Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárová soutěž - Hrobice

7. 7. 2012

Dne 7.7.2012 se obě družstva mladých hasičů zúčastnila pohárové soutěže v Hrobicích, obě startovala v kategorii mladší žáci. Z celkem pěti družstev se naši mladší hasiči umístili na 4. místě, s časem 31,75. Starší družstvo zvítězilo s časem 18,40 a přivezlo další pohár.

Této soutěže se účastnilo také družstvo žen a mužů a poprvé jsme jeli bojovat všichni společně, navíc podpořeni rodiči dětí.

Složení mladšího družstva: Matyáš Blaha (koš), Zuzana Zelíkova (savice),  Teodor Stránský (rozdělovač), Valentýna Blahová a Vilém Skácel (hadice B), Anna Čablová (levý proud), Libor Vyoral (pravý proud).

video:  http://youtu.be/bqruxKoH-xg

Složení staršího družstva: Denisa Maňásková (koš), Aneta Maňásková (savice), Marie Pechová a Natálie Hanáčková (rozdělovač), Martina Blahynková (hadice B), Kristýna Šilcová (levý proud), Adéla Vyoralová (pravý proud).

video:  http://youtu.be/jcGlntUytrE

 

Náhledy fotografií ze složky Pohárová soutěž - Hrobice