Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárová soutěž - Kaňovice

2. 6. 2012

Dne 2.6.2012 se konala pohárová soutěž v  Kaňovicích, které je zařazená do Zlínské ligy mladých hasičů, a které se zúčastnily naše dvě dětská družstva, obě v kategorii mladší žáci. Družstvo složené z nejmladších dětí bylo na soutěži poprvé, přičemž požární útok s vodou trénovali pouze předchozí den. Přes drobné chybičky disciplínu zdárně dokončili a umístili se na 14. místě. Družstvo složené ze starších dětí skončilo na 9. místě, z celkových 15-ti družstev. Jelikož se naši mladí hasiči umístili do desátého místa, byli oceněni také pohárem, neboť prvních deset družstev v dané soutěži získává i bodové hodnocení pro celé soutěžní kolo Zlínské ligy.

Složení mladšího družstva (4-9 let): Matyáš Blaha, Zuzana Zelíková, Lenka Říhová, Teodor Stránský, Libor Vyoral a Valentýna Blahová.

video: http://www.youtube.com/watch?v=pdkTDmXV82I

 

Složení staršího družstva: Denisa Maňásková, Aneta Maňásková, Martina Blahynková, Natálie Hanáčková, Marie Pechová, Adéla Vyoralová a Kristýna Šilcová.

video: http://youtu.be/BZyxs_D0oAM

 

Náhledy fotografií ze složky Pohárová soutěž Kaňovice