Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohárová soutěž - Lípa

13. 7. 2013

     Dne 13.7.2013 se konala v Lípě pohárová soutěž mladých hasičů, které se za náš sbor zúčastnilo jedno družstvo mladších žáků a jedno družstvo starších, které bylo téměř z poloviny doplněno mladšími žáky a navíc si muselo zapůjčit na spoj savic soutěžícího z jiného družstava. I přes tyto problémy nakonec obsadili mladší žáci 2. místo a starší žáci 3. místo.

složení mladších žáků: Hanáčková Natálie a Čablová Anna (koš), Maňásek Aleš (strojník), Blahynková Martina (hadice B), Maňásková Denisa a Stoklasová Karolína (rozdělovač), Pechová Marie (levý proud), Vyoral Libor (pravý proud).

složení starších žáků: Kalčík Aleš (koš), slečna ze Zádveřic (spoj savic), Blahynková Martina (strojník), Stránský Teodor (hadice B), Šiška Marek (rozdělovač), Pechová Marie (levý proud), Vyoral Libor (pravý proud).

 

Náhledy fotografií ze složky Pohárová soutěž - Lípa 2013