Jdi na obsah Jdi na menu

Pohárová soutěž MH - Zádveřice 2014

14. 6. 2014

Dne 14.6.2014 od 13:00 hodin na fotbalovém hřišti v Zádveřicích probíhala pohárová soutěž mladých  hasičů, která byla navíc doplněna disciplínou pro jednotlivce - běh na 60 m s překážkami. Zároveň tam probíhal i dětský sportovní den. V požárním útoku dosáhli starší žáci s časem 16,85s 4. místa, z celkových 8 družstev, složení:.Adéla Vyoralová - koš, Kristýna Šilcová - spoj, Aleš Kalčík - stroj, Marie Pechová - hadice B, Aneta Maňásková - rozdělovač, Michal Zelík - levý proud, Teodor Stránský - pravý proud.Mladší žáci byli úspěšnější a s časem 18,56s obsadili pěkné 2. místo z celkových 7 družstev, složení: Zuzana Zelíková + Anna Čablová - koš, Lubomír Hanáček - stroj, Karolína Stoklasová - hadice B, Denisa Maňásková + Vendula Silná - rozdělovač, Natálie Hanáčková - levý proud, Libor Vyoral - pravý proud

I v jednotlivcích naši žáci zabodovali a v kategorii mladší chlapci obsadil Libor Vyoral xxx . místo a v kategorii starší chlapci se Michal Zelík s časem xxx umístil také na 2. místě.

Tímto ale v Zádveřicích soutěžení nekončilo, neboť od 22:00 hodin probíhala noční pohárová soutěž pro kategorii ženy, muži. Info o noční soutěži zde.