Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohořelská smyčka 2015

1. 2. 2015

     V neděli 1.2.2015 jsme uspořádali další ročník uzlovací soutěže Pohořelská smyčka. Na tuto i přes nepřízeň počasí (dlouhodobé sněžení) a chřipkové období dorazilo 111 soutěžících z širokého okolí. Našim mladším žákům se v družstvech opět nezadařilo, udělali vždy po jedné chybě a s časy 37,89 sec (+15 trestných) a 41,07 sec (+15 trestných) obsadili 4. a 5. místo z celkových sedmi družstev. Složení rychlejšího družstva: Čablová Anna Marie, Hanáčková Natálie, Stoklasová Karolína, Vilímová Adriena a Zelíková Zuzana. Složení pomalejšího družstva: Hochmannová Zuzana, Michal Adam, Říhová Nikola, Silná Vendula a Šlajsová Zuzana. V jednotlivcích se už ale chytili: Adriena Vilímová - 2. místo (19,40 sec), Zuzana Zelíková - 3. místo (21,67 sec), Karolína Stoklasová - 4. místo (22,22 sec), z celkových 45 soutěžících.

     Starší žáci byli opět bezkonkurenční a s časem 28,14 sec. obsadili první místo (složení družstva: Kalčík Aleš, Maňásková Denisa, Stránský Teodor, Šilcová Kristýna a Vyoral Libor) a s časem 32,84 sec místo třetí (složení družstva: Maňásková Aneta, Ševeček Richard, Šilcová Kristýna, Šiška Marek a Vyoral Libor), z celkových deseti družstev. V jednotlivcích obsadila Kristýna Šilcová krásné 1. místo (16,74 sec), Marek Šiška 2. místo (17,49 sec) a Libor Vyoral 4. místo (19,06 sec), z celkových 54 soutěžících.

     V kategorii dorostenců nastoupilo celkem 12 soutěžících, mezi kterými byla i naše prozatím jediná dorostenka Adéla Vyoralová, která s časem 16,98 sec zvítězila - gratulujeme.

Mladší žáci - družstva     Mladší žáci - jednotlivci

Starší žáci - družstva     Starší žáci - jednotlivci

Dorostenci - jednotlivci