Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravný trénink MH

16. 2. 2019

 V sobotu 16.2. absolvovali naši mladší i starší žáci přípravný trénink na Halovku v Havířově- Neoficiální mistrovství Čech, Moravy, Slezska a Slovenska,na které se nám podařilo dostat a kterého se náš sbor bude účastnit již po třetí. Závod se uskuteční příští sobotu.

K tréninku jsme si pronajali halu v rekreačním zařízení Amfík Bukovina v Popovicích (UH), kde jsme měli ve zdejší restauraci zajištěný i oběd.

Tréninku se zůčastnilo vybraných 12 mladších a 11 starších žáků.

Našim úkolem bylo, si po zimní přestávce připomenou disciplínu 4x60m (v halovém závodě zkrácenou na 4x40m) a štafetu dvojic,tedy disciplíny, které nejsou v našich možnost trénovat u nás v obci v zimním období. 

Tyto dvě disciplíny doplňuje v závodě disciplína třetí a to štafetové vázáná uzlů, v tomto případě odlšné od doposud absolvovaných závodů v uzlování.

Všichni v rámci celodenního tréninku předváděli maximální nasazení, za které si zaslouží velké poděkování a pochvalu 

Tak snad se nám naše snažení zúročí a povede se nám předvést to, co jsme natrénovali 

Držte nám palce