Jdi na obsah Jdi na menu
 


První kolo hry Plamen - Všemina

13. 10. 2012

     Dne 13.10.2012 se na Všemině uskutečnilo první kolo celostátní hry Plamen  - podzimní část Okresního kola hry Plamen 2012/2013. Této soutěže se zúčastnili po hodně dlouhé době i naši mladí hasiči, v kategorii mladší i starší žáci. Soutěžilo se ve dvou disciplínách: "závod požárnické všestrannosti" a "útok CTIF". Mladší žáci měli pro závod požárnické všestrannosti připraveny dvě hlídky (2 x 5 členů družstva) a splnili i útok CTIF (9 členů družstva). Starší žáci nemohli z důvodu onemocnění některých členů družstva v disciplíně útok CTIF odstartovat, ale pro závod požárnické všestrannosti složili alespoň jednu hlídku. Mladší žáci byli na soutěži těmi nejmladšími dětmi. Na to, že byli všichni na takové soutěži poprvé, tak je třeba je vyznamenat z hlediska minima získaných trestných bodů - mladší žáci v útoku CTIF, starší pak v závodu požárnické všestrannosti - blíže viz. výsledky.

CTIF - mladší žáci   CTIF - starší žáci   ZPV - mladší žáci   ZPV - starší žáci