Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž v uzlování - Pohořelská smyčka

7. 12. 2013

     Dne 7.12.2013 jsme v sále vedle pohostinstí podruhé uspořádali soutěž v uzlování, které se zúčastnilo celkem 90 žáků a dorostenců, z celkem jedenácti sborů (Kvasice, Louky, Lutopecny, Malenovice, Napajedla, Nová Dědina, Oldřichovice, Pohořelice, Provodov, Vrbka a Želechovice).

     V kategorii mladší žáci jsme se ve štafetách z celkem pěti družstev umístili na druhém a třetím místě, s časy 31,47 a 40,57 vteřin. V kategorii starší žáci jsme se ve štafetách z celkem sedmi družstev umístili na vynikajícím prvním a čtvrtém místě, s časy 30,47 a 47,04 vteřin. Dorostence ještě nemáme.

     V jednotlivcích naši žáci skutečně zabodovali a v kategorii mladší žáci vybojovala Denisa Maňásková druhé místo (20,68 vteřiny) a Libor Vyoral třetí místo (21,7 vteřiny), z celkem 31 soutěžících. V kategorii starší žáci se Adéla Vyoralová umístila s časem 18,48 vteřiny na druhém místě a Marie Pechová s časem 20,07 vteřiny na místě třetím, z celkem 48 soutěžících.

     Vše probíhalo velmi rychle  a před dvanáctou hodinou bylo hotovo, vázalo se jen v jednom kole. Na "oběd" byly párky v rohlíku a čaj .

Výsledky - Pohořelská smyčka 2013