Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uzlování v Traplicích

9. 2. 2019

 Náročný víkend pro náš sbor (čekal nás v tento den večer ples a v neděli ještě zkoušky odbornosti) začal v 8hod ráno, kdy jsme vyrazili na další kolo Uzlovací ligy Zlínského kraje do Traplic, konkrétně do tělocvičny základní školy.

Zúčastnili jsme se v počtu 29 závodníků.

Pro závodníky byly přiraveny velmi krásné ceny. Od mobilního telefonu, přes chytré náramky, powerbanky, akční kamery, sluchátka, flash disky atd., které čekaly na prních 15 soutěžících v kategorii mladších a starších žáků a také pro prvních 6 v kategorii dorostu.

A jak to všechno dopadlo?

V kategorii mladších žáků- družstva se našim mladým hasičům moc nezadařilo a domů si odváželi až 4.příčku za čas 37,73s, dále družstvo B místo až 14. a družstvo C krásné 8.místo (družstvo složené z nejmladších závodníků) z celkového počtu 16 týmů.

Starší žáci v družstvech předvedli své kvality a již po šesté ze sedmi již uskutečněných závodů získali 1.místo v čase 20,86s, družstvo B skončilo na místě 8. za čas 29,04 z celkového počtu 24 týmů.

V jednotlivcích mladších se nejlépe umístil na 2.místě Lukáš Zelík v čase 17,43s, dále na 4.místě Matyáš Blaha s časem 18,56s, 7.místo získala Monika Habeová (20,72s),12.místo Miroslav Stoklasa (21,57s).

Ve starších žácích na bednové umístění dosáhla Natálie Hanáčková, která za čas 13,58s brala stříbrnou příčku, 12.příčku obsadil Adam Michal (15,55s), 13.místo Zuzana Hochmannová (15,65s)

V kategorii dorostu nás reprezentovala Nicola Tobolová, které vybojovala skvělé 1.místo za čas 12,17s.

 

Odkaz na článek v novinách:slovacky.denik.cz/zpravy_region/mladi-hasici-celeho-kraje-soutezili-v-traplicich-ve-vazani-uzlu-20190209.html