Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velké Okresní uzlování 2015 - Březůvky

29. 3. 2015

     V neděli 29.3.2015 se na Březůvkách konalo Velké Okresní uzlování, do kterého byli Okrskem Napajedla nominováni za náš sbor tři mladší a čtyři starší žáci. Jednotlivci měli na svůj individuální výkon čtyři pokusy. Tři nejlepší časy od tří různých starších soutěžících z jednoho sboru se pak sečetly a sbor s nejmenším součtem zvítězil v kategorii družstev.

     V kategorii mladších žáků jsme měli maximální možnou úspěšnost – Zelíková Zuzana se s časem 17,28 vteřiny umístila na první místě, Vilímová Adriena s časem 19,61 na druhém místě a Stoklasová Karolína byla třetí s časem 19,67 vteřiny, z celkových 37 soutěžících.

     V kategorii straší žáci zvítězila opět naše členka Šilcová Kristýna, s bezkonkurenčním a luxusním časem 13,31 vteřiny. Maňásková Denisa byla devátá (17,52), Zelík Michal jedenáctý (17,94) a Šiška Marek obsadil 17. příčku (19,70), z celkových 49 soutěžících.

     Součtem tří nejlepších časů starších žáků jsme získali výsledný čas 48,77 vteřiny, díky kterému jsme se v kategorii družstev umístili na velmi pěkném 2. místě, pouhých 32 setin vteřiny za prvními z Malenovic, z celkových 12 družstev. Tato soutěž, navazující na Štípského beránka z předchozího dne uzavřela velmi úspěšný víkend našich mladých hasičů, kterým musíme poděkovat za vzornou reprezentaci našeho sboru.