Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velké okrskové uzlování - Halenkovice

9. 3. 2013

     Dne 9.3.2013 se v kulturním domě v Halenkovicích konalo Velké okrskové uzlování, kterého se kromě sborů spadajících pod okrsek Napajedla, zúčastnily i sbory z Nové Dědiny, Kvítkovic a Otrokovic. Soutěžilo se pouze v disciplíně "jednotlivci", v kategoriích MINI (do 6 let + 1. třída), mladší žáci a starší žáci. Za náš sbor soutěžilo celkem 13 žáků, kteří dosáhli vskutku vynikajících výsledků. V kategorii MINI se na 2. místě umístila Valentýna Blahová, v kategorii mladší žáci obsadili první tři místa naši mladí hasiči - Libor Vyoral, Martina Blahynková a Marie Pechová a v kategorii starší žáci vybojoval druhé místo Michal Zelík. Součet dvou nejlepších časů starších žáků pak určil, který sbor si odveze velký putovní pohár - letos to byly Napajedla, Pohořelice byly na druhém místě. Velmi dobrý pocit z dosažených výsledků byl však utlumen cenami pro nejlepší soutěžící, mezi kterými nebyl ani pohár, či medaile .

Výsledková listina - Velké okrskové uzlování - Halenkovice

 

Náhledy fotografií ze složky Velké okrskové uzlování - Halenkovice