Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod požárnické všestrannosti - Štípa

30. 3. 2013

     Dne 30.3.2013 ve Štípě proběhl závod požárnické všestrannosti "O pohár Štípského beránka", kterého se zúčastnila i tři družstva našich mladých hasičů. První družstvo mladších žáků, ve složení Blahynková Martina, Hanáčková Natálie, Maňásková Denisa, Pechová Marie a Vyoral Libor, se umístilo na krásném třetím místě, druhé družstvo mladších žáků (Mazáč Ondřej, Skácel Vilém, Ševeček Richard, Říhová Lenka, Zelíková Zuzana) bylo sedmé z celkových dvanácti družstev. Starší žáci vybojovali 8. místo z celkových dvaceti družstev (Kalčík Aleš, Maňásková Aneta, Šiška Marek, Vyoralová Adéla, Zelík Michal).

     Všichni si pošmákli na koblížkách ze štípské pekárny a každý soutěžící dostal malinký pohár, jako potvrzení své účasti v soutěži. Trať byla hodně zablácená, ale alespoň nepršelo.