Krajské kolo v PS 2013 - Uherský Brod

3. 8. 2013

Dne 3.8.2013 se na stadionu Lapač v Uherském Brodě konalo třetí kolo v požární sportu - Krajské kolo Zlínského kraje. Do tohoto kola soutěže postoupily ženy z druhého místa v kole okresním, společně s ženami z Malenovic, muži z Brumova a muži z Mladcové.

Počasí bylo stejně tropické, jako v okskovém kole v Pohořelicích a okresním kole v Březové. Soutěžilo se v disciplínách štafeta 4 x 100 m, běh na 100 m s překážkami a požární útok s nástřikovými terči - vše na atletickém oválu, útoky na umělé trávě. Naše ženy nakonec složily celé soutěžní družstvo bez podpory členek jiných sborů a celkově obsadily šesté místo. Za zmínku zcela jistě stojí dosažení třetího místa v disciplíně požární útok, za což byly odměněny malinkým pohárem - ale zato nejcennějším, jaký ve zbrojnici nyní máme.

ženy 100m    muži 100 m     celkové výsledky