Pohárová soutěž - Žutava 2013

11. 5. 2013

V sobotu 11.5.2013 proběhla na Žlutavech pohárová soutěž (přesunuta z tradičního termínu 8.5.2013). Soutěže jsem se zúčastnili s pěti družstvy - 3 x mladí hasiči, ženy a muži. Počasí soutěži vůbec nepřálo, již od rána pršelo, oproti předchozím dnům se výrazně ochladilo a půda byla značně promočená. Po nástupu cvičili mladí hasiči. Naši starší žáci disciplínu nesplnili - nenašroubovali saší koš. Starší družstvo našich mladších žáků se umístilo na prvním místě a druhé mladší družstvo požární útok nesplnilo - přešlap proudaře přes nástřikovou čáru. Ženy obsadili první místo, z celkem tří družstev, s časem 22,48 vteřiny. Muži skončili i přes závadu na rozdělovači na čtvrtém místě, z celkem osmi družstev, s časem 25,39 vteřiny. Soutěžilo se se sportovními hadicemi, na dvě B. Putovní pohár si na rok odvezi muži z SDH Prštné.