Hasičský ples 2016

20. 2. 2016

Dne 20.2.2016 se konal další ročník Hasičského plesu. Tentokrát hosty večerem provázela kapela Milenium, která shodou okolností hrála i na našem prvním hasičském plese v roce 2009. Jelikož jsme s nimi byli velmi spokojeni, objednali  jsme je hned i na rok 2017 . Včetně pořadatelů se plesu zúčastnilo zhruba 140 osob a zásoby masa na vepřové řízky ze zabíjačky vystačily tak tak. Vína se spotřebovalo téměř sto litrů, bramborového salátu bylo asi 40 kg. Ukázku letos předvedl taneční soubor fungující u ochotnického divadla v Napajedlích. Ceny do tomboly byly opět velmi rozmanité a první tři ceny v žádném případě nezkazily prestiž této významné kulturní akce v naší vesnici, k čemuž přispěli i sponzoři tomboly. Třetí cena – téměř 10 kilová vepřová kýta, druhá cena – digitální kamera do vozidla a první cena – klasická, tradiční a od prvního ročníku nezměněná – sud piva Kozel 10° (letos 50 litrů). Jako pořadatel můžu zhodnotit akci jako velmi vydařenou, neboť bylo narváno neustále všude. Když kapela hrála, bylo na parketě plno. Ať kapela hrála nebo nehrála, tak v pekle bylo stále plno. A protože kapela hrála až do 03:30 hodin, tak bylo plno všude dlooouho. O výzdobu se opět postarala Kristýna Polová a zvládla to opět na jedničku s hvězdičkou – letos to bylo ve stylu zlatem ozdobených a zlatem zdobených obrazových rámů.