Hasičský ples

9. 2. 2019

V sobotu 9.2. proběhl již jubilejní 10.ročník hasičského plesu v sále místního pohostinství.

Ples navštívilo 126 hostů a nás pořadatelů bylo přes dvacet, takže sál byl opravdu naplněn na maximum.

Přípravy na tuto akci probíhaly samozřejmě už během celého měsíce ledna a finišovaly v pátek před plesem, kdy se sál díky skvělé výzdobě proměnil v krásnou společenskou místnost, která jen čekala na své hosty. Za pomoc a ochutu věnovat nám svůj čas děkujeme aranžérce Radaně Skobové

V tombole čekalo na hosty 158 přímých výher a 27 hlavních cen pro hlavní losování.

K tanci a poslechu hrála Kapela Millenium z Kroměříže, která je velmi oblíbená a účastníci plesu si ji vždy velmi chválí, nejinak tomu bylo i letos.

V bufetu na hosty čekalo občerstvení ve formě obložených chlebíčků, sýrových kostek, pravých vlčnovských vdolečků a také domácí tlačenka s chlebem.

Akce se dle našeho soudu velmi povedla.

Děkujeme všem zúčastněným za podporu naší činnosti a za rok se budeme těšit na shledanou.

Pár fotek: www.facebook.com/pg/sdhpohorelice/photos/