Kácení máje 2019

25. 5. 2019

Poslední sobotu v měsíci květnu se tak jako každý rok konalo tradiční kácení máje.

Celá akce začala pro veřejnost v 15hod na dětském hřišti na Močidlech a trvala až do brzkých ranních hodin.

Pro všechny návštěvníky bylo připraveno bohaté občerstvení v bufetu, dobroty z udírny a také všemi oblíbené grilované makrely.

Byla připravena bohatá tombola a také hry pro děti, které završila všemi očekávaná stezka odvahy, na kterou se ti nejodvážnější vydali až kolem 23.hodiny.

V tento den také bojovala naše hokejová reprezentace v semifinálovém zápase s Kanadou, takže jsme pro všechny příromné hokejové fanoušky zajistili sledování zápasu v přímém přenosu právě na místě konání kácení.

Celá akce se z našeho pohledu pořadatelů vydařila a doufáme, že i návštěvníci odcházeli domů spokojení z příjemně straveného dne.

Náhledy fotografií ze složky Kácení máje