Sportovní den 2012

25. 8. 2012

Dne 25.8.2012 se uskutečnil již třetí ročník sportovního dne - opět v Pohořelicích na fotbalovém hřišti. Letos se zúčastnil rekordní počet dětí, které soutěžily v celkem 12-ti disciplínách a ti nejlepší si odnesli i medaile. Po dětském klání následovala ukázka disciplín požárního sportu v podání mladých hasičů (starší - útok CTIF, mladší - požární útok). Následovaly společné hry pro děti i dospělé, které byly tentokrát výrazně obměněny. Kolem 18 hodiny jsme vše zakončili tradičním přetahováním lanem a připravovali se na večerní taneční zábavu - hrála kapela Flegmatik, která přijela i s hostem Alžbětou Kolečkářovou. I přes to, že kolem půlnoci začalo pršet, jsme zůstali na hřišti až do pozdních nočních hodin.